Aparat ultradźwiękowy - maszynka na ultradźwięki PREMIUM Zobacz większe

Aparat ultradźwiękowy - maszynka na ultradźwięki PREMIUM

3 999,00 zł

Profesjonalna aparat ultradźwiękowy do przedłużania.

Aparat najwyższej klasy

DOSTĘPNY OD ZARAZ

APARAT ULTRADŻWIĘKOWY PREMIUM

to najwyższej klasy urządzenie do przedłużania włosów przy użyciu fali dźwiękowej zamiast wysokich temperatur przy tworzeniu łączeń keratynowych. Metoda ultradźwiękowa uważana jest za jedną z najbezpieczniejszych metod przedłużania i zagęszczania włosów.

Ultradźwięki by hair4you PREMIUM umożliwiają pracę na dowolnej końcówce pasemek przeznaczonych do zgrzewarek lub ultradźwięków.

Płaskie łączenia układają pasma włosów w wachlarze, dzięki czemu założenie takiej samej ilości włosów, jak przy metodzie keratynowej, daje efekt pełniejszej fryzury.

W odróżnieniu od starszych modeli na tej technologii, cechuje się większą mocą, szybszą i łatwiejszą pracą, bardziej estetycznym wyglądem i większą niezawodnością. 

Maszynka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Obudowa jest solidna i bardziej odporna na uszkodzenia. Dzięki otworom wentylacyjnym w obudowie maszynka zapewnia ciągłość pracy.

Na wyświetlaczy LCD znajdującym się na przednim panelu widać parametry i przebieg pracy.

Rączka jest wytrzymała i specjalnie wyprofilowana aby wygodnie leżała w ręce. 

Urządzenie posiada przycisk ON/OFF oraz pokrętło do ustalania czasu topienia się kleju (od 1,5s do 3s), a po prawej stronie pokrętło do ustawiania punktu topienia kleju (low/medium dla miękkich, high dla twardych).

Całość zapakowana w czarną torbę która ułatwia transport i chroni przed uszkodzeniami (stanowi część zestawu). 

Kolor: SREBRNY

DOSTĘPNY OD ZARAZ

Inne produkty z tej samej kategorii

Paleta kolorów powiększ Kliknij na miniaturkę, aby zobaczyć produkty