DOKONUJĄC ZAKUP W NASZYM SKLEPIE

hair4you Dominika Kujtkowska Glanert

Oliwkowa 57

80-175 Gdańsk

NIP 5832957567

AKCEPTUJESZ PONIŻSZY REGULAMIN

2. ZWROT WYMIANA

WYMIANA:  Zakupiony towar można wymienić w ciągu 14dni od otrzymania przesyłki. Należy odesłać nieużywany towar listem poleconym, a do koperty włożyć informację na co wymienić, adresem do odesłania oraz 10zł na przesyłkę zwrotną, w przypadku braku wpłaty/pieniędzy w kopercie, przesyłka zwrotna zostanie odesłana jako paczka pobraniowa w kwocie 15zl. Wymiany realizowane są w piątki.  

ODSTĄPIENIE OD UMOWY:  Na zwrot towaru Konsument ma 14dni od dnia otrzymania przesyłki. Zwroty należy odsyłać pocztą polską listem POLECONYM i do koperty wkładając Odstąpienie od umowy  (wzór:Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr ... zawartej dnia .................... dot zakupu towaru..... uzupełnione o dane do przelewu wraz z loginem allegro i paragonem.  NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK POBRANIOWYCH.  Nie przyjmujemy zwrotów towarów wymienionych w Art. 38. prawa konsumenta  zwłaszcza zamówien wykonanych wedle indywidualnego życzenia czy też ze względów chigienicznych. Zwroty są realizowane w każdy piątek. Zgodnie z ustawą każdy sprzedawca ma na to 14dni od otrzymania przesyłki. Pieniądze są przelewane na konto w polskiej walucie, w przypadku zwrotu na konto walutowe odejmowany jest koszt takiego przelewu. Przekazów pocztowych nie realizujemy.

3. ZAKUP:

Po dokonaniu zakupu Kupujący ma obowiązek podać wszystkie niezbedne informacje umożliwiające realizacje zamówienia (m.in kolor, zakończenie pasemka czy rodzaj wysylki itp), inny adres doręczenia należy podać w formularzu opcji dostawy! W innym przypadku przesylka może zostać wysłana na dane z FOD.

W przypadku braku podania zakończenia wysyłamy na ringi tak jak 99% zamówień.

Wszystkie informacje dot. zamówienia mają ważność po przesłaniu ich tylko drogą mailową. Wszelkie braki powiadomienia nas odnośnie towaru mogą skutkować opóźnieniem wysyłki. 

Na wszyskie maile zawsze odpowiadamy, jesli nie otrzymasz wiadomości zwrotnej napisz jeszcze raz, byc może nie doszła (internet nie jest niezawodny) wówczas najlepiej prawdzi się kontakt telefoniczny.

Nie rozsyłamy powiadomień pt "otrzymaliśmy wpłatę", "wysłaliśmy towar" etc wszystkie trminy wynikają z zawartej umowy kupna sprzedazy.

Aukcja "kup teraz" jest wiążącą umową kupna-sprzedaży, więc niesie ze sobą obowiązek finalizacji transakcji. Jesli przesyłka pobraniowa nie zostanie odebrana przez Kupującego zobowiązany On jest do zwrócenia wszystkich kosztów poniesionych przez firmę hair4you.

Zdjęcia przedmiotów zamieszczone w aukcjach mają charakter poglądowy, mogą się nieznacznie różnić, w zależności od dostawy. Natomiast zdjęcia włosów  - kolorów, są wykonywane w studio fotogaficzmym i oddają rzeczywistość. Kolory mogą się nieco różnic w zależność od indywidulanych ustawień monitora.

Waga clip in może różnić się od deklarowanej +/- 10% .

Zamówienia pojedynczych pasemek mogą być realizowane do 5dni, a pojedyncze pasemka z kolrami nie będą opisywane.

Zamówienia personalizowane są realizowane po wpłacie zadatku.

4. DOSTAWA:

JEŚLI PRZESYŁKA MA BYĆ WYSŁANA NA INNY ADRES NIZ W ALLEGRO PROSZE OKREŚLIĆ TO W FOD.

O ewentualne wystawienie faktury VAT także proszę o niezwłoczną informację w FOD.

Czas realizacji:

Zamówione przez Ciebie włosy/akcesoria wysyłam tak szybko jak to możliwe. Nam także zależy na szybkiej finalizacji transakcji. Zazwyczaj wysylka następnuje tego samego lub następnego dnia (max 3dni robocze) po otrzymaniu wpłaty/poinformowaniu nas o wysyłce pobraniowej/uzupełnieniu specyfikacji towaru. Zamówienia dokonane do godziny 12tej są uznawane za "dokonane" w dniu zamówienia (czyli zakup 1go do 12tej, wysyłka 1go lub 2go, max 3go), zakupy zrealizowane po 12tej są uznawane za dokonane w dniu kolejnym i od tego dnia liczymy 1dzień-  czas deklarowany do nadania paczki (czyli zakup 1go po 12tej, uznawany za zakup dokonany 2go i wysyłka 2go-3go). LICZYMY DNI ROBOCZE.

Proszę sprawdzać czas realizacji w dopinkach - ten może być dłuższy.

Ten czas może nieznacznie się wydłużyć z przyczyn niezależnych od nas....zwłaszcza w okresach przedświątecznych Korzystamy z usług Poczty Polskiej i niestety nie mamy wpływu na ich funkcjonowanie, czy też ewentualne opóźnienia wynikające z działań PP. Prosimy o racjonalne rozgraniczenie kompetencji sprzedawca, a przewoźnik. Prosimy nie dokonywać zakupów "na ostatnią chwilę"

Zamówienia indywidulane jak szycie taśm,rozjaśnianie,pasemkowanie itp. czas oczekiwania do 3tyg. W czasie przerabiania kitek dziewiczych możliwa Kilku procent strata włosów oraz ok 3cm długości włosów. Kupujący ma obowiązek dobioru włosów w ciągu 7dni od otrzymania powiadomienia o wykonaniu usługi, pod rygorem utraty zadatku.

Opcje dostawy:

Masz mozliwość wyboru rodzaju wysyłki jak i formy płatności

Przesyłki wysyłane po dokonianiu wpłaty na konto, od otrzymania wpłaty liczymy czas realizacji

* list polecony ekonomiczny - 9zł (czas realizacji + czas dostawy 2-5dni roboczych)

* list polecony priorytetowy - 11zł (czas realizacji + czas dostawy 1-3dni roboczych)

* przesyłka kurierska Pocztex - 20zł  (czas realizacji + czas dostawy 1dzien roboczy)

Przesyłki płatne przy odbiorze:

* przesyłka pobraniowa 48h ("stara paczka EKONOMICZNA) - 17zł (czas realizacji + czas dostawy 2-5dni roboczych)

* przesyłka pobraniowa 24h (stara paczka PRIORYTETOWA) - 19zł (czas realizacji + czas dostawy 1-3dni roboczych)

* przesyłka kurierska Pocztex - 25zł (czas realizacji + czas dostawy 1dzień roboczy)

Przesyłki międzynarodowe (po dokonianiu przedpłaty na konto):

przesylki do 1kg koszt 26zł

Istanieje możliwość odbioru osobistego, wówczas nie czekasz na przesyłkę i nie ponosisz kosztów dostawy. Jeśli kupujący nie odbierze przesyłki pobraniowej zobowiązany jest do zwrotu kosztów przesyłki w obie strony!!!

  

6. W trosce o Państwa bezpieczeństwo na naszych aukcjach oferujemy sprzęt posiadający certyfikat CE (nasze towary zostały dopuszczone do obrotuna terenie kraju)

8. Kopiowanie wszelkich informacji, zdjęć, treści (części lub całości) zawartych w moich aukcjach jest zabronione. Informacje i zdjęcia w nich zawarte są moją własnością.

9. Reklamacja

W przypadku, gdy błędnie zrealizujemy zamówienie, oczywiście my pokrywamy koszty przesyłek w obie strony. Proszę wówczas odesłać towar listem poleconym, a do koperty włożyć informacja na co wymieniamy i danymi do zwrotu kosztów wysylki. 

W przypadku reklamacji towaru należy go odesłać listem poleconym. Do przesyłki należy dołączyć pisemną prośbę wymiany / naprawy towaru wraz z opsiem problemu, informacjami co do używanych kosemtyków, farb etc. Odsyłając towar należy odesłać go w całości (pasemka związać przy łączeniach gumką, tak aby można było je ocenić) wraz z drukiem reklamacyjnym oraz z dowodem zakupu w nieprzekraczalnym termienie 5dni od zgłoszenia reklamacji mailow - reklamacje rozpatrzymy w ciągu 14dni od otrzymania przesyłki, odsyłając odpowiedź na piśmie. 

** kupując na moich aukcjach akceptujesz powyższe warunki.

*** jako sprzedawca zastrzegamy sobie możliwość iż oferta jest nieaktualna, bądz częściowo nieaktualna.


Paleta kolorów powiększ Kliknij na miniaturkę, aby zobaczyć produkty