Firma hair4you zajmuję się sprzedażą hurtową i detaliczną włosów naturalnych oraz całego asortymentu do przedłużania i zagęszczania włosów. W moim sklepie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!

Wiele czasu poświęciłam na to, by wprowadzane przeze mnie na rynek produkty były jak najwyższej jakości, a zarazem w przystępnej cenie. Sądzę, że udało mi się to osiągnąć, dowodem są na to setki zadowolonych klientek z którymi wciąż współpracuję. Mamy już ponad 2000 zadowolonych klientów, więc jeśli poszukujesz pewnego dostawcy – zapraszamy do współpracy.

Zależy mi na budowaniu stałych relacji z Klientami, opartych na zaufaniu. Dlatego do mojej pracy podchodzę się z ogromnym zaangażowaniem. Włosy to nie tylko moja praca, ale także pasja...

Posiadam niezbędne Licencje i  Certyfikaty potwierdzające moje umiejętności, zezwalające na zajmowanie się tego typu "fachem" oraz potwierdzające najwyższy poziom oferowanych przeze mnie usług.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bcb203df91b1acc9.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d95bd0036a3e8fb5.html

 

Posiadam duże grono stałych i zadowolonych klientek w sprzedaży internetowej jaki poza nią. Włosy sprzedawane przeze mnie trafią nie tylko do profesjonalnych salonów w Polsce i osób prywatnie zajmujących się przedłużanie włosów. Moje produkty trafiają także na rynek zagraniczny. Prowadzę stała współpracę z klientkami z Anglii, Niemiec, Islandii, Irlandii, Szwecji, Słowacji, Czech, Włoch, Francji, USA itd.

Włosy te cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na niską cenę ale przede wszystkim dlatego, że są bardzo dobrej jakości. Towar ten pochodzi bezpośrednio od producenta, a co za tym idzie mam najniższe ceny i najwyższą jakość.

W swojej ofercie mam na tę chwilę włosy europejskie i indyjskie - zarówno europejskie jak i indyjskie są włosami dobrymi gatunkowo, delikatnymi w dotyku, posiadają formułę tangle fee (formuła nieplątania) oraz są to włoski REMY (łuska włosa ułożona w jednym kierunku).

Wszystkie produkty które znajdziecie w moim sklepie są niezwykle przydatne, praktyczne i wygodne. Ja także na nich pracuję. Także z czystym sumieniem mogę je Państwu polecić - satysfakcja gwarantowana.

 

MOŻESZ SIĘ Z NAMI KONTAKTOWAĆ:

 telefonicznie 516-54-54-08

mailowo hair4you@op.pl

 

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA NURTUJĄCE CIĘ PYTANIA ORAZ UDZIELIMY FACHOWEJ PORADY

 


Paleta kolorów powiększ Kliknij na miniaturkę, aby zobaczyć produkty