Aparat ultradźwiękowy - maszynka na ultradźwięki LCD Zobacz większe

Aparat ultradźwiękowy - maszynka na ultradźwięki LCD

1 096,75 zł

Profesjonalna aparat ultradźwiękowy do przedłużania.

z wyświetlaczem LCD

DOSTĘPNY OD ZARAZ

APARAT ULTRADŻWIĘKOWY z LCD

to wysokiej klasy urządzenie do przedłużania włosów przy użyciu fali dźwiękowej zamiast wysokich temperatur przy tworzeniu łączeń keratynowych. Metoda ultradźwiękowa uważana jest za jedną z najbezpieczniejszych metod przedłużania i zagęszczania włosów.

Ultradźwięki z LCD by hair4you umożliwiają pracę na dowolnej końcówce pasemek przeznaczonych do zgrzewarek lub ultradźwięków.

Płaskie łączenia układają pasma włosów w wachlarze, dzięki czemu założenie takiej samej ilości włosów, jak przy metodzie keratynowej, daje efekt pełniejszej fryzury.

W odróżnieniu od starszych modeli na tej technologii, cechuje się większą mocą, szybszą i łatwiejszą pracą, bardziej estetycznym wyglądem i większą niezawodnością. 

Maszynka posiada duży wyświetlacz LCD, jest prosta w w obsłudze nawet dla początkujących.

Dzięki szerszej powierzchni wydającej fale dźwiękowe łatwiej i szybciej zakłada się pasemka w porównaniu do niższej wersji aparatów.

Rączka jest specjalnie wyprofilowana aby wygodnie leżała w ręce. 

Dla miękkich keratyn należy ustawić czas pracy na 3s dla twardszych 3,8s do 4s, nie należy ustawiać czasu 5s na zbyt długi okres gdyż może to spowodować uszkodzenie urządzenia.

Kolor: CZARNY

DOSTĘPNY OD ZARAZ

Inne produkty z tej samej kategorii

Paleta kolorów powiększ Kliknij na miniaturkę, aby zobaczyć produkty