Kemon ACTYVA BELLESSERE OIL Nektar piękna 125ml

  O produkcie

  Oleje roślinne zawsze odgrywały ważną rolę w kosmetyce. Od Dalekiego Wschodu po Morze Śródziemne były stosowane do skóry i włosów jako cenne składniki zabiegów pielęgnacyjnych – ze względu na ich właściwości antyoksydacyjne, zmiękczające

  i ochronne. Inspirując się śródziemnomorską tradycją stosowania olejków w rytuałach upiększających ACTYVAstworzyła linię BELLESSERE. Są to wielofunkcyjne produkty oparte na olejku arganowym i lnianym, przeznaczone do codziennej pielęgnacji włosów i ciała

  dla całej rodziny. Zapewniają miękkie, lśniące włosy i aksamitnie gładką skórę o delikatnym zapachu.

  Ekskluzywna mieszanka olejków, które odżywiają, regenerują i chronią każdy rodzaj włosa. Preparat o bardzo lekkiej konsystencji i subtelnym zapachu pobudzającym zmysły.

  Kluczowe składniki:

  Olej z nasion arganowych jest naturalną skarbnicą witaminy E i kwasów omega-6; odżywia i regeneruje suche włosy. Olejek z siemienia lnianego ma właściwości ochronne, odżywcze i uelastyczniające. To cenny sprzymierzeniec w pielęgnacji zapewniającej lśniące i jedwabiste włosy.

  Sposób użycia:

  Stosować na zakończenie zabiegu lub codziennie, nakładając 1 lub 2 dozy na ręce i rozprowadzić równomiernie na środkową część włosów, zaczynając od końcówek.

  UWAGA Ilość użytego olejku zależy od długości, grubości i wrażliwości włosów oraz stopnia ich nawilżenia.

  Kemon ACTYVA BELLESSERE OIL Nektar piękna 125ml

  Actyva Bellessere Oil 125ml

  Olejek arganowy Nektar Piękna

  149,00 zł
  Do darmowej dostawy brakuje Ci 350,00 zł
  Dostępność wg. lokalizacji
  Ilość


  Przerabiamy włosy na każdą metodę
  Microringi, do zgrzewarki / łuska keratynowa, tape on - taśmy silikonowe, nano ringi, clip in, włosy na taśmę
  Loading...