Moroccanoil Color Continue 1000ml szampon

  O produkcie

  Produkt został stworzony specjalnie dla włosów farbowanych. Ten niesamowity kosmetyk to perfekcyjne uzupełnienie zabiegu koloryzacji przeprowadzonego w salonie fryzjerskim. Jak sama nazwa wskazuje, specyfik przedłuża efekt osiągnięty przez fachowca w salonie i sprawia, że kolor pasm oraz kondycja pukli ulegają poprawie i wzmocnieniu.

  MoroccanOil Color Complete Color Continue doskonale współgra z unikalnym zabiegiem ChromaTech Service, jednak po każdym innym farbowaniu będzie oferował tak samo spektakularne rezultaty. Przede wszystkim: utrzymanie intensywności koloru - zostało naukowo udowodnione, że seria MoroccanOil Color Complete o 100% przedłuża trwałość i intensywność koloru na włosach po 10 myciach.

  Szampon posiada delikatnie oczyszczającą formułę bez siarczanów. Unikalna technologia COLORLINK odżywia pukle, uzupełnia ubytki i działa na kosmyki farbowane na trzy różne sposoby:

  • Odbudowuje keratynową strukturę włókien włosów i zamyka w nich kolor.
  • Tworzy barierę ochronną, która zapobiega wypłukiwaniu się koloru.
  • Bazuje na technologii ArganID, czyli jonicznym systemie transportującym, który odbudowuje pukle i zamyka w nich kolor poprzez dostarczenie oleju arganowego do trzonu włosa.
  • Efekt - włosy intensywnie napigmentowane, lśniące, mocne, gładkie i zachwycające kolorem przez wiele tygodni od farbowania.

  Moroccanoil Color Continue 1000ml szampon

  Moroccanoil Color Continue 1000ml szampon

  299,00 zł
  Do darmowej dostawy brakuje Ci 350,00 zł
  Dostępność wg. lokalizacji
  Ilość


  Przerabiamy włosy na każdą metodę
  Microringi, do zgrzewarki / łuska keratynowa, tape on - taśmy silikonowe, nano ringi, clip in, włosy na taśmę
  Loading...