Kérastase DISCIPLINE BEZ SIARCZANÓWKąpiel  szampon Zobacz większe

Kérastase DISCIPLINE BEZ SIARCZANÓWKąpiel szampon

77,99 zł

KĄPIEL DYSCYPLINUJĄCA BEZ SIARCZANÓW Dyscyplinuje włosy, ale pozostawia je płynne w ruchu. Odpowiednia dla bardzo uwrażliwionych włosów oraz do włosów po zabiegach chemicznych

Działanie

Szampon Kerastase Discipline Bain Fluidealiste dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii sprawia, że włosy są zdyscyplinowane oraz miękkie w dotyku. Kąpiel przeznaczona jest do włosów koloryzowanych i mocno uwrażliwionych.

Technologia

  • Morpho-Constituting Agents – aminokwasy i pochodne białka pszenicy mające zdolność działania w uszkodzonych częściach włosa, aby je odbudować.
  • Surface-Morphing Polymer – tworzy jednolitą hydrofobową warstwę, aby zapobiegać puszeniu włosów i chronić je przed wilgocią.

Sposób użycia

Rozprowadzić niewielką ilość szampon Kerastase Discipline Bain Fluidealiste na wilgotnych włosach. Myj włosy całymi dłońmi jednocześnie delikatnie masując skórę głowy. Jeżeli zachodzi taka potrzeba czynność można powtórzyć i pozostawić kąpiel przez kilka chwil na włosach. Dokładnie spłukać. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.

Pojemność

250 ml

Inne produkty z tej samej kategorii

Paleta kolorów powiększ Kliknij na miniaturkę, aby zobaczyć produkty