Bezprzewodowy Derma Pen DR.PEN ULTIMA M5-W +2kartridze Zobacz większe

Derma Pen DR.PEN +2kartridze

259,00 zł

Zabiegi indukcji kolagenu poprzez mezoterapię mikroigłową, polegają na wytworzeniu niewidzialnych gołym okiem mikrouszkodzeń skóry.

 

 

DR PEN  to jeden z najnowszych modeli urządzeń przeznaczonych do mezoterapii mikroigłowej. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z takimi problemami jak zmarszczki, blizny, przebarwienia, rozstępy.

Podczas frakcyjnego mikronakłuwania skóry urządzeniem DR PEN owstają w niej tzw. mikrouszkodzenia, dzięki czemu zostają pobudzone naturalne mechanizmy regeneracji skóry, co stymuluje zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny i sprawia, że skóra jest jędrna, a zmarszczki wygładzone. Jego podstawowym zadaniem jest usunięcie martwego naskórka i rozluźnienie połączeń między jego komórkami z jednoczesnym pobudzeniem żywych warstw skóry. Każdy kolejny zabieg stopniowo spłyca blizny oraz niweluje zmarszczki. Urządzenie jest bardzo proste i wygodne w użyciu, posiada regulowaną częstotliwość nakłuć, co skraca czas zabiegu oraz zmniejsza jego bolesność.

Zalety DR PEN 

- krótki czas zabiegu

- automatyczna kontrola głębokości nakłuć ( od 0,25 do 2,5mm) oraz ich częstotliwości

- mniejszy ból i większy komfort zabiegu

- łatwość obsługi

 

Inną korzyścią zabiegów mezoterapii mikroigłowej, jest marginalna poprawa stopnia przenikalności substancji odżywczych aplikowanych w zabiegu.

 

Warstwa rogowa naskórka stanowi pierwszą barierę, która chroni nas przed czynnikami zewnętrznymi. Jej przepuszczalność to około 0,3%. Poprzez wytwarzanie mikronakłuć następuje przełamanie owej bariery warstwy rogowej naskórka. W trakcie zabiegu na twarzy powstaje około 250 000 mikrokanalików, dzięki którym aplikowane na skórę składniki odżywcze wnikają w głąb. Dzięki zabiegom następuje zwiększenie przepuszczalności warstwy rogowej naskórka do 1000 razy lepiej niż w normalnych warunkach.

Specyfikacja Produktu:

Napięcie: 100-240V 50/60HZ

Płynna regulacja długości igieł: 0,25 - 2,5 mm

5 stopniowa regulacja prędkości nakłuwania: 8000-15000/ min

Igły: stal chirurgiczna

W zestawie 2 sterylnie zapakowane kartridże (12 igieł)

Certyfikaty: CE i RoHS

Obudowa: metalowa

WSKAZANIA:

ZMARSZCZKI, DROBNE LINIE

KURZE ŁAPKI

CELLULIT

ZWIOTCZENIE SKÓRY SZYI

BLIZNY- PO ZABIEGACH CHIRURGICZNYCH, POURAZOWE, PO OPARZENIACH

ROZSTĘPY

TRĄDZIK

LUŹNA SKÓRA – PO PRZEBYTEJ CIĄŻY, GWAŁTOWNA UTRATA WAGI, WIEK

PLAMY – PRZEBARWIENIA

POWIĘKSZONE PORY

USZKODZONA SŁOŃCEM SKÓRA

Inne produkty z tej samej kategorii

Paleta kolorów powiększ Kliknij na miniaturkę, aby zobaczyć produkty