Kategorie

Zobacz większe
Pokaż wszystkie zdjęcia

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE DZIEWICZE 45cm 80g 110szt pasemka na ultradżwięki/keratynę MINI BONDES

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE DZIEWICZE 45cm 80g 110szt pasemka na ultradżwięki/keratynę MINI BONDESSprzedawane przez są kitki polskiego pochodzenia, bardzo często są to włosy od dzieci.

1 219,51 zł

z VAT
Cena netto: 1 219,51 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1219 punktów lojalnościowych

Darmowa dostawa

Dla zakupów powyżej 500zł

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE DZIEWICZE 45cm 80g 110szt pasemka na ultradżwięki/keratynę MINI BONDESSprzedawane przez są kitki polskiego pochodzenia, bardzo często są to włosy od dzieci.

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE DZIEWICZE 45cm 80 g wykonaliśmy 110pasemek do przedłużania na keratynę/ultradżwięki. Końcówka wykonana na najmocniejszej włoskiej keratynie

Włosy dziewicze słowiańskie to w naszym przypadku TYLKO włosy polskie, zazwyczaj pochodzące od dzieci komunijnych lub młodych osób. Są to włosy najbardziej luksusowe jakie można dostać! Kitki są cięte z jednej głowy!

Kolory włosów to naturalne odcienie od ciemnych brązów do jasnych blondów, które są najbardziej poszukiwane.

Do sprzedaży trafiają tylko wyselekcjonowane kitki. Co istotne, wszystkie są przez nas wyczesane oraz możliwie najlepiej podcięte. Po wszystkich zabiegach kitki są pozostawione do naturalnego wyschnięcia tak aby z łatwością rozpoznać ich naturalną strukturę!

Każda kitka pochodzi od jednej osoby i cięta jest zgodnie z kierunkiem jej wzrostu. Są one dziewicze tzn nigdy nie przechodziły żadnego zabiegu chemicznego, mają zachowaną pełną i zdrową łuskę włosa, co przekłada się na bezproblemowe użytkowanie. 

Okres noszenia to nawet 36 miesięcy przy odpowiedniej pielęgnacji.

Na nasze włosy dziewicze udzielamy 8msc GWARANCJĘ. 

Kartę gwarancyjną otrzymasz wraz z zakupioną kitką. 

Jeśli potrzebujesz, możemy także udostępnić sprawozdanie z badań.

Po wybraniu idealnej kitki możemy także wykonać szereg usług komplementarnych. Nasza firma specjalizuje się w przerabianiu nowych kitek - luźnych włosów, jaki i tych wcześniej noszonych.

Można je u nas przerobić: na pasemka stickowe (pod ringi lub tulejki), nano ringi czy keratynę (pod zgrzewarkę lub ultradźwięki),  wykonujemy taśmy (pod clip in lub metodę afrykańską), a także  JAKO JEDYNA FIRMA W POLSCE wykonujemy taśmy na TAPE ON. Szczegóły znajdziesz w zakładce "usługi"

Pracujemy tylko na materiałach najwyższej jakości. 

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Copyright © 2019, Hair4You - Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved Sklepy internetowe