SZUKASZ JEDNEGO MIEJSCA, W KTÓRYM KUPISZ PEWNEJ JAKOŚCI WŁOSY I AKCESORIA DO PRZEDŁUŻANIA? A DO TEGO OTRZYMASZ NA TO G W A R A N C J Ę ?!

U nas znajdziesz to czego szukasz!

Nasze doświadczenie budujemy od 2008r stale podnosząc nasze kwalifikacje jak i poszerzając asortyment. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, włosów, sprzętów – tego, co dla Ciebie najlepsze!

W współpracy stawiamy na partnerstwo i zaufanie – cenimy sobie wzajemną wymianę informacji…z chęcią wysłuchamy Twoich potrzeb, aby móc im sprostać. Wszelkie sugestie i pożądane produkty można nam zgłaszać telefonicznie z chęcią ich wysłuchamy i wprowadzimy do oferty


W naszej ofercie można znaleść kilka rodzajów włosów: tych tańszych i tych z najwyższej półki do których wydawana jest KARTA GWARANCYJNA. Twoje zadowolenie i zadowolenie twojego Klienta stawiamy na pierwszym miejscu.

Oferujemy towar, na którym sami pracujemy, więc jego jakość jest weryfikowana na bieżąco.

Poza stała ofertą wykonujemy wiele INDYWIUDALNYCH zamówień na różnego typu włosy i przeróbki.

Specjalnie z myślą o salonach fryzjerskich stworzyliśmy linię włosów PREMIUM, dostępnych TYLKO DLA SALONÓW FRYZJERSKICH. Szczegóły można znaleźć na stronie www.GoldLinePRO.pl

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, wprowadzimy także szkolenia z przedłużania włosów, dzięki czemu jesteśmy pewni Waszego/Twojego warsztatu i Klientom z różnych regionów polski możemy polecić właśnie Twój salon. Szczegóły dotyczące szkoleń można znaleźć w zakładce „szkolenia”.JEŚLI ZAJMUJESZ SIĘ ZAWODOWO PRZEDŁUŻANIEM WŁOSÓW MAMY DLA CIEBIE WYJĄTKOWĄ OFERTĘ:

• Możliwość zakupu produktów PREMIUM

• Możesz otrzymać stały rabat uzależniony od wielkości i częstotliwości Twoich zamówień

• Twoje zamówienia będą realizowane priorytetowo

• Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach w naszym sklepie

• Bez problemowo przyjmiemy lub wymienimy nieużywany towar, którego nie wykorzystasz podczas przedłużania

• Zapewnimy Ci fachowe doradztwo przed i po sprzedażowe

• Nie wymagamy podpisywania kontraktów

• Jeśli skończysz chociaż jedno z naszych szkoleń otrzymasz stały rabat.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Napisz do nas na hair4you@op.pl a prześlemy Ci warunki współpracy dla salonów

Loading...