Filtry
Nasza firma od lat specjalizuje się w sprzedaży włosów najwyższej jakości, a także świadczymy usługi przerabiania włosów pod wybraną metodę. Wykonujemy takie zlecenia z włosów w kitach oraz takich, które były wcześniej noszone.
Służymy poradą w zakresie doboru odpowiedniej gramatury włosów. Z chęcią pomożemy dobrać kitkę, tak aby doczepione włosy były maksymalnie zbliżone do własnych, a tym samym najbardziej dyskretne.
Wszystkie usługi wykonujemy na produktach najwyższej jakości i z najwyższą starannością, tak aby finalnie dostarczyć jak najlepszy produkt gotowy do założenia.
 
W przypadku kitek zakupionych w naszej firmie możemy od razu przystąpić do pracy - włosy są wcześniej wyczesane, ułożone, umyte specjalistycznymi preparatami.
Natomiast w przypadku dostarczenia włosów pozyskanych w inny sposób lub wcześniej noszonych koniecznie jest ich umycie, często zdarza się, że włosy potrzeba uporządkować co może wiązać się z dodatkowym nakładem pracy i materiałów. Cena za mycie, wyczesanie czy uporządkowanie zaczyna się od 20zl. Im lepiej uporządkowane włosy otrzymamy tym niższy będzie koszt naszej dodatkowej pracy.
 
Jako jedyna firma przerabiamy włosy na niemal każdą metodę. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tym zakresie, a niektóre metody oferujemy jako jedyna firma w Polsce!
Sortuj:
Loading...