Kategorie

LASER EXTEND maszynka aparat
LASER EXTEND maszynka aparat
LASER EXTEND maszynka aparat
LASER EXTEND maszynka aparat
Pokaż wszystkie zdjęcia

EXTENDMAGIC by hair4you maszynka aparat Laser

Innowacyjne urządzenie pozwalające na stworzenie najmniejszych łączeń

5 608,94 zł

1 608,94 zł

z VAT
Cena netto: 1 608,94 zł

-4 000,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1608 punktów lojalnościowych

Darmowa dostawa

Dla zakupów powyżej 500zł

Innowacyjne urządzenie pozwalające na stworzenie najmniejszych łączeń

Metoda ExtentMagic zagęszczanie/przedłużanie włosów to metoda z zastosowaniem innowacyjnego urządzenia jakim jest tzw. Laser.
"Nanołączenia" włosów doczepianych z własnymi wykonane w najnowszej technologii - są bardzo małe, dyskretne, trwałe, bezpieczne dla włosów i bardzo wytrzymałe, są 4-krotnie silniejsze niż łączenia keratynowe. Łączenia są elastyczne, kształtem idealnie dopasowują się do kształtu głowy dzięki czemu komfort noszenia jest ogromny.

Metoda ExtendMagic jest jedyną, w której łączenia są cieńsze niż włosy powyżej i poniżej, co daje możliwość zagęszczenia/przedłużenia włosów w sekcjach takich jak czubek głowy czy krawędź linii włosów i dzięki czemu łączenia pozostaję niewidoczne nawet po ich odsłonięciu.
Ze względu na mały rozmiar nanołączeń metoda ta najmniej obciąża włosy, polecana jest dla wszystkich, a szczególnie dla klientów wymagających maksymalnej dyskrecji łączeń, osób z cienkimi włosami czy alergików.

Nanołączenia są odporne na wysoką temperaturę oraz większość kosmetyków stosowanych do pielęgnacji włosów, w tym farb i środków rozjaśniających.
Dzięki dużej wytrzymałości i małym rozmiarom łączeń, włosy przedłużane/zagęszczane metodą laserową można nosić średnio dwa-cztery miesiące bez podciągania.
Są odporne na większość farb, kosmetyków, a nawet na długie pobyty w wysokich temperaturach - łączenia 4razy silniejsze niż keratyna!

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Copyright © 2019, Hair4You - Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved Sklepy internetowe