Nasza firma od lat specjalizuje się w sprzedaży włosów najwyższej jakości, a także świadczymy usługi przerabiania włosów pod wybraną metodę. Wykonujemy takie zlecenia z włosów w kitach oraz takich, które były wcześniej noszone.
Służymy poradą w zakresie doboru odpowiedniej gramatury włosów. Z chęcią pomożemy dobrać kitkę, tak aby doczepione włosy były maksymalnie zbliżone do własnych, a tym samym najbardziej dyskretne.
Wszystkie usługi wykonujemy na produktach najwyższej jakości i z najwyższą starannością, tak aby finalnie dostarczyć jak najlepszy produkt gotowy do założenia.
 
W przypadku kitek zakupionych w naszej firmie możemy od razu przystąpić do pracy - włosy są wcześniej wyczesane, ułożone, umyte specjalistycznymi preparatami.
Natomiast w przypadku dostarczenia włosów pozyskanych w inny sposób lub wcześniej noszonych koniecznie jest ich umycie, często zdarza się, że włosy potrzeba uporządkować co może wiązać się z dodatkowym nakładem pracy i materiałów. Cena za mycie, wyczesanie czy uporządkowanie zaczyna się od 20zl. Im lepiej uporządkowane włosy otrzymamy tym niższy będzie koszt naszej dodatkowej pracy.
 
Jako jedyna firma przerabiamy włosy na niemal każdą metodę. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tym zakresie, a niektóre metody oferujemy jako jedyna firma w Polsce!
 

Ceny przerobienia/regeneracji włosów w przypadku luźnej kitki, jak i tych noszonych, są takie same.

pasemka na mikroringi, tulejki - pasemko 2zł
pasemka na nanoringi - pasemko 2,2zł z pasemek i 2,5 z luźnej kitki
pasemka na keratynę (zgrzewarka, ultradźwięki) - pasemko 2,5zl
pasemka na KERAWAX (zgrzewarka, ultradźwięki, infralight) - pasemko 3zł
taśmy tape on - od 4zł za każdy centymetr taśmy
taśmy clip in - 4zł każdy centymetr taśmy (cena zawiera spinki, 1szt na 5cm)
rozjaśnianie włosów - 3,5zł za gram
Włosy każdorazowo muszą być przygotowane pod daną metodę m.in odtłuszczone ok 1zł za gram
 
W przypadku pasemek na ringi, keratynę itp. włosy nie tracą z długości. Wyjątkiem są clip in, kiedy trzeba założyć, że po wszyciu w taśmę włosy skrócą się o ok 2-3cm.
 
W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu 516 54 54 08
Część naszych realizacji dodajemy na naszym funpage-u oraz Instagramie.
Przykładowe:
Loading...