Poniżej postaramy się przybliżyć nieco różnice między danymi gatunkami włosów oferowanymi w hair4you, tak aby możliwe było dobranie jak najbardziej zbliżonych włosów do własnych i uzyskanie najlepszego efektu.

Wszystkie oferowane przez nas włosy są w 100% naturalne różnią między sobą strukturą, sposobem obróbki/bądź jej brakiem – który przekłada się na cenę, żywotność, sposób użytkowania.

W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli pomóc dobrać odpowoedni gatunek który spełni oczekiwania.

WŁOSY POLSKIE DZIEWICZE (kitki słowiańskie)

Kitki włosów dziewiczych, są to włosy najwyższej na świecie jakości! Włosy nigdy nie farbowane, nigdy nie miały wykonywanych żadnych zabiegów chemicznych. Pochodzą najczęściej od dzieci dlatego ich stan jest bardzo dobry. Mają zachowaną pełną łuskę, a brak wcześniejszych koloryzacji pozwala na rozjaśnianie i farbowanie oraz dowolną stylizację. Każdą z kitek można przerobić na dowolną metodę we własnym zakresie bądź zlecić to nam. DO WŁOSÓW WYDAWANA JEST KARTA GWARANCYJNA. Czas użytkowania nawet 2-3lat, a clip in nawet dłużej.

WŁOSY POLSKIE rozjaśnione do blondu (kitki słowiańskie)

Wybieramy kitki dziewicze, które później poddajemy delikatnej obróbce, tak aby włosy nie straciły na jakości! Mają zachowaną pełną łuskę, a fakt, że to był ich pierwszy zabieg chemiczny przekłada się na doskonałą kondycję i bezproblemowe użytkowanie. Każda kitka jest od jednej osoby. Ma niepowtarzalną strukturę, długość, wagę. Można je dowolnie farbować, stylizować. Luźne włosy można przerobić u nas na wybraną metodę lub wykonać to we własnym zakresie. DO WŁOSÓW WYDAWANA JEST KARTA GWARANCYJNA. Czas użytkowania nawet 2-3lat, a clip in nawet dłużej.

Włosy z serii BabyHair z GWARANCJĄ

Najwyższa jakość włosów gotowych do założenia! Delikatny i cienki w strukturze włos. Alternatywa do włosa dziewiczego!

Przeprowadzona była delikatna obróbka, dzięki czemu ma zachowaną pełną łuskę włosa. Jest mniej wymagający w pielęgnacji niż włos europejski i nie zmienia się po umyciu. Możliwa koloryzacja na ciemniejsze kolory oraz dowolna stylizacja. DO WŁOSÓW WYDAWANA JEST KARTA GWARANCYJNA. Czas użytkowania, przy właściwej pielęgnacji to 12-24msc. Z uwagi na bardzo dobrą kondycję, włosy są bardzo komfortowe i bezproblemowe w użytkowaniu.

Włosy z serii GoldLine z GWARANCJĄ

Najwyższa jakość włosów gotowych do założenia! Alternatywa do włosa dziewiczego!

Przeprowadzona była delikatna obróbka, dzięki czemu ma zachowaną pełną łuskę włosa. Jest mniej wymagający w pielęgnacji niż włos europejski i nie zmienia się po umyciu. Możliwa koloryzacja na ciemniejsze kolory oraz dowolna stylizacja. DO WŁOSÓW WYDAWANA JEST KARTA GWARANCYJNA. Czas użytkowania, przy właściwej pielęgnacji to 12-18msc. Z uwagi na bardzo dobrą kondycję, włosy są bardzo komfortowe i bezproblemowe w użytkowaniu.

Włosy z serii LuxLine z GWARANCJĄ

Bardzo wysoka jakość włosów oferowana w surowych kitkach! Grubsza struktura! Bardzo gęste końce!

Przeprowadzona była delikatna obróbka, dzięki czemu ma zachowaną pełną łuskę włosa. Jest mniej wymagający w pielęgnacji niż włos europejski i nie zmienia się po umyciu. Możliwa koloryzacja na ciemniejsze kolory oraz dowolna stylizacja. DO WŁOSÓW WYDAWANA JEST KARTA GWARANCYJNA. Czas użytkowania, przy właściwej pielęgnacji to 12-18msc. Z uwagi na bardzo dobrą kondycję, włosy są bardzo komfortowe i bezproblemowe w użytkowaniu. Ich struktura jest bardziej zdysyplinowana.

Włosy słowiańskie standard

Włos nieco droższy od europejskiego, pochodzący z bliższych regionów, sposób obróbki przybliżony do włosa europejskiego stąd także istotny jest sposób pielęgnacji. Włosy maja tendencję do nabierania objętości, przy złej pielęgnacji okres użytkowania może się znacznie skrócić. Możliwa koloryzacja na ciemniejsze kolory oraz stylizacja termiczna. Włos również delikatny i lekki. Jest to najniższa jakość spośród włosów słowiańskich.

Włosy Europejskie

Cieszą się największą popularnością z uwagi na swoją atrakcyjną cenę oraz najwyższą jakość w tym przedziale cenowym. Włos jeśli miękki, lekki, po umyciu może być podatny i nabrać objętości. Przy złej pielęgnacji okres użytkowania może się znacznie skrócić (nawet do kilku myć), włosy mogą się plątać i być szorstkie bądź kruszyć się. Można je farbować na ciemniejsze kolory, kręcić, prostować itp. Jest to najniższa jakość włosów dostępna w naszym sklepie. Wymagają absolutnej dyscypliny w zalecanej przez nas pielęgnacji.Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego koloru dla siebie lub Klientki możesz przesłać nam zdjęcie - pomożemy dobrać odcień, a nawet ilość.

Oferujemy różne gatunki włosów, aby każdy mógł wybrać włosy dobrane do swoich potrzeb oraz przewidzianego budżetu. 

Loading...