Dobór włosów

W ostatnich latach w Polsce pojawiły się firmy oferujących różne włosy, często nazywające je np. włosami „o strukturze słowiańskiej” co nie ma nic wspólnego z prawdziwym włosem słowiańskim.

Poniżej postaramy się przybliżyć nieco różnice między danymi gatunkami włosów oferowanymi w hair4you, tak aby możliwe było dobranie jak najbardziej zbliżonych włosów do własnych i uzyskanie najlepszego efektu.

Wszystkie oferowane przez nas włosy są w 100% naturalne różnią między sobą strukturą, sposobem obróbki/bądź jej brakiem – który przekłada się na cenę, żywotność, sposób użytkowania.


Włosy Europejskie

Cieszą się największą popularnością z uwagi na swoją atrakcyjną cenę oraz najwyższą jakość w tym przedziale cenowym. Włos jeśli miękki, lekki, po umyciu może być podatny i nabrać objętości. Istotna jest właściwa pielęgnacja. Można je farbować na ciemniejsze kolory, kręcić, prostować itp. Przy prawidłowiej pielęgnacji można je użytkować 6-9miesięcy, ciemne kolory zdarza się że nawet w okolicy roku.


Włosy słowiańskie standard

Włos nieco droższy od europejskiego, pochodzący z bliższych regionów, sposób obróbki przybliżony do włosa europejskiego stąd także istotny jest sposób pielęgnacji. Możliwa koloryzacja na ciemniejsze kolory oraz stylizacja termiczna. Włos również delikatny i lekki.


Włosy z serii Gold LINE z GWARANCJĄ

Najwyższa jakość włosów gotowych do założenia! Alternatywa do włosa dziewiczego!

Przeprowadzona była delikatna obróbka, dzięki czemu ma zachowaną pełną łuskę włosa. Jest mniej wymagający w pielęgnacji niż włos europejski i nie zmienia się po umyciu. Możliwa koloryzacja na ciemniejsze kolory oraz dowolna stylizacja. DO WŁOSÓW WYDAWANA JEST KARTA GWARANCYJNA. Czas użytkowania, przy właściwej pielęgnacji to 12-18msc. Z uwagi na bardzo dobrą kondycję, włosy są bardzo komfortowe i bezproblemowe w użytkowaniu.


WŁOSY POLSKIE DZIEWICZE (kitki słowiańskie)

Kitki włosów dziewiczych, są to włosy najwyższej na świecie jakości! Włosy nigdy nie farbowane, nigdy nie miały wykonywanych żadnych zabiegów chemicznych. Pochodzą najczęściej od dzieci dlatego ich stan jest bardzo dobry. Mają zachowaną pełną łuskę, a brak wcześniejszych koloryzacji pozwala na rozjaśnianie i farbowanie oraz dowolną stylizację. Każdą z kitek można przerobić na dowolną metodę we własnym zakresie bądź zlecić to nam. DO WŁOSÓW WYDAWANA JEST KARTA GWARANCYJNA. Czas użytkowania nawet 2-3lat, a clip in nawet dłużej.


WŁOSY POLSKIE rozjaśnione do blondu (kitki słowiańskie)

Wybieramy kitki dziewicze, które później poddajemy delikatnej obróbce, tak aby włosy nie straciły na jakości! Mają zachowaną pełną łuskę, a fakt, że to był ich pierwszy zabieg chemiczny przekłada się na doskonałą kondycję i bezproblemowe użytkowanie. Każda kitka jest od jednej osoby. Ma niepowtarzalną strukturę, długość, wagę. Można je dowolnie farbować, stylizować. Luźne włosy można przerobić u nas na wybraną metodę lub wykonać to we własnym zakresie. DO WŁOSÓW WYDAWANA JEST KARTA GWARANCYJNA. Czas użytkowania nawet 2-3lat, a clip in nawet dłużej.
Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego koloru dla siebie lub Klientki możesz przesłać nam zdjęcie - pomożemy dobrać odcień, a nawet ilość.


Copyright © 2019, Hair4You - Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved Sklepy internetowe